X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

حسن شماعی زاده***hasan shamaezadeh

افزایش بهای نفت در بازار آسیا

افزایش بهای نفت در بازار آسیا    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۱:۵۶ AM


تحلیلگران روز پنجشنبه از افزایش بهای نفت در بازار آسیا خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهای هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه دسامبر با 25 سنت افزایش به 41 دلار رسید.


بهای نفت برنت دریای شمال نیز برای تحویل در ماه ژانویه 39 سنت افزایش داشت و هر بشکه 44 دلار و 53 سنت معامله شد.


تحلیلگران گزارش مثبت بانک مرکزی آمریکا درباره اقتصاد این کشور و افزایش ناچیز ذخایر نفت خام آمریکا را از علل تاثیرگذار در بالا رفتن بهای نفت می دانند.


رئیس مرکز نفت و گاز آسیا - اقیانوس آرام در شرکت ای وای EY می گوید حملات علیه گروه تروریستی داعش احتمالا تنش های ژئوپولیتیکی را در منطقه خاورمیانه ( غرب آسیا ) تشدید خواهد کرد و این مسئله افزایش بهای نفت را به دنبال خواهد داشت.


به دنبال حملات پاریس که دهها کشته و زخمی برجا گذاشت ، سطح هشدار امنیتی در کشورهای اروپایی افزایش یافته است و همزمان حملات هوایی فرانسه و روسیه مواضع داعش را در سوریه هدف قرار می دهد.


به گزارش خبرگزاری فرانسه از سنگاپور ، وزارت انرژی آمریکا روز چهارشنبه گزارشی را منتشر کرد که از افزایش ناچیز ذخایر نفت این کشور حکایت داشت.


بر اساس این گزارش ، ذخایر نفت خام آمریکا در هفته منتهی به 13 نوامبر ، با 300 هزار بشکه افزایش به 487 میلیون و 300 هزار بشکه رسیده که بسیار کمتر از پیش بینی ها بوده است.


افزایش نسبی بهای نفت در بازارهای نیویورک و لندن


نفت شیرین سبک آمریکا در بازار نیویورک روز چهارشنبه برای تحویل در ماه ژانویه با هشت سنت افزایش به بشکه‌ای چهل دلار و 75 سنت رسید.


به گزارش خبرگزاری فرانسه از نیویورک، نفت برنت دریای شمال در بازار لندن نیز برای تحویل در ماه ژانویه با 63 سنت افزایش به بشکه‌ای 44 دلار و 20 سنت رسید.
____________________________
تلگرام ۷۸ کانال مرتبط با داعش را مسدود کرد    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۱:۵۶ AM


سامانه پیام رسان تلگرام تمامی صفحات داعش(گروهک تکفیری صهیونیستی ) را مسدود کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، خبرگزاری فرانسه ، سرویس پیام‌رسان تلگرام پس از آن که متهم شد با سامانه فوق امنیتی خود، به منافع افراط‌گریان خدمت می کند،اعلام کرد 78 حساب کاربری مرتبط با داعش را مسدود کرده است.

این نرم‌افزار پیام‌رسان چهارشنبه شب در حساب رسمی خود اعلام کرد: «ما پس از اینکه متوجه شدیم داعش از حساب‌های عمومی تلگرام برای انتشار تبلیغات خود استفاده می کند، خشمگین و نگران شدیم. در نتیجه در این هفته 78 حساب کاربری مرتبط با داعش را به 12 زبان مختلف مسدود کردیم».

حساب‌های کاربری که مسدود شدند «کانال‌» هایی هستند که به روی عموم باز هستند و مانند توییتر اخبار و اطلاعات در آنها منتشر می شود بنابراین حساب‌هایی نیستند که در آنها مکالمات خصوصی صورت می گیرد.

نرم‌افزار تلگرام که سال 2013 راه‌اندازی شد و به ویژه در تلفن‌های همراه مورد استفاده قرار می گیرد، اعلام کرد فرآیندهای جدیدی آماده کرده است که به کاربران اجازه می دهد «مطالب عمومی بحث‌برانگیز» را به آن اطلاع دهند.

نرم‌افزارهای پیام رسان مانند واتس‌اپ و وایبر با قابلیت برقراری ارتباط اینترنتی محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کردند زیرا کاربران با استفاده از آنها دیگر هزینه ارسال پیامک‌ را متقبل نمی شوند وپیام‌هایشان اغلب سریع‌تر ارسال می شود. این نرم‌افزارها همچنین کاربری بیشتری دارند.

این نرم‌افزارها اغلب برای سرویس‌های ضد تروریستی دردسرساز هستند زیرا شکستن قفل‌های رمزنگاری‌ آنها برایشان بسیار سخت است.تلگرام با سامانه رمز‌گذاری بسیار پیچیده و مکالمات خصوصی که روی هیچ سِروِری ذخیره نمی شوند، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که باعث بدنامی این نرم‌افزار شده است.

به همین علت پس از حملات تروریستی جمعه شب در پاریس و بمب‌گذاری در هواپیمای روسی که در مصر سقوط کرد، انگشت اتهام به سوی این نرم‌افزار دراز شد.الکساندر آگی‌یف یکی از مسئولان پارلمانی روسیه از سازمان اطلاعات روسیه خواست تلگرام را کنترل و در صورت لزوم آن را در روسیه مسدود کند اما دولت این درخواست را رد کرد.این نرم‌افزار پیام رسان توسط پاول دوروف نخبه انفورماتیک روسی و برادرش نیکولای در آمریکا راه‌اندازی شد اما مقر آن در برلین است.
____________________________

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


فرهنگ اشتباه می تواند از پسران و دخترانی که قرار است سرزمینی را به سوی رشد و پویش همه جانبه در عرصه های گوناگون علمی و صنعتی پیش برانند ، عشاقی دون و آدمهایی چشم چران بزک کرده بوجود بیاورد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

مهربانان، سرشت پاک خویش را به نمایش گذاشته اند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

آنان که برای بهروزی آدمیان کوشش می کنند ، شایستگان همه دوران ها هستند. حکیم ارد بزرگ (جملات ناب , سخنان ناب)

آنکه نمی تواند از خواب خویش ، برای فراگیری دانش و آگاهی کم کند ، ارزش برتری و بزرگی ندارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

بزرگی ، بی مهر و دوستی بدست نمی آید .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

فریبکاران ، همه بستگان و یاران خویش را از دست می دهند . حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

بخشایش ، پایکوبی مهر است ، در روان آدمی  . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

آدم شایسته، مهربانی دیگران را با مهربانی پاسخ می دهد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

هشدار ! ، جوک های قومی و زبانی همچون شمشیر زخم بر جان ما خواهد زد و جوی خون از پس آن جاری خواهد شد. به خود آییم پیش از آنکه گرفتار توفان سهمگین این خنده های کثیف شویم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

برخی از آدم های ناراست می گویند: ما تنها به سخن، دیگران را مسخره می کنیم! حال آنکه در دل دوستشان داریم ، "اُرُد" به آن ها می گوید: واژه ها دارای توان بسیار هستند و رستاخیزها برپا نموده اند، واژگان خویش را به ادب بیاراییم و با بزرگداشت یکدیگر شاد شویم و به آینده امیدوار. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

احزاب آزاد ، ستون های سلامت و رشد کشورها هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

آدم توانا ، دیگران را ناتوان نمی نامد. حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

نامداران هیچ گاه ، خویش را گرفتار پاسخ به کج اندیشان نمی کنند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

زندگی از بودن آغاز و تا شدن ، پی گرفته می شود .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

از گردش زمانه آموختم که نباید نام مردگان خویش را بر زندگان بگذاریم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

کوچک کنندگان انتخابات ، با ریشه آن دشمن هستند . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

سربازان ، تنها نگاهبان مردم امروز کشور خویش نیستند ، آنها دستاوردهای پیشینیان و سرمایه آیندگان را نیز پاس می دارند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

میهن دوستی ، هنر برآزندگان نیست که آرمان آنان است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

در پی پاسخ زود هنگام ، به رخدادهای مهم زندگی خویش نباشیم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

ورزش، توان و نیروی از دست رفته ما را، باز آفرینی می کند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

اینترنت ، بزرگترین میراث و دانشنامه ما ، برای نسل های آینده است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher